USP4602GY

9.890 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време, дата

Бренд

U.S. POLO

Модел

USP4602GY

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

42 mm

Функција на часовник

Време, дата

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

црно

Боја на ремче

кафена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

20 mm