USPJ454R4

3.890 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

US POLO ASSN е официјален бренд на Поло асоцијацијата на Соединетите Американски Држави. Од 1890 година произведува високо квалитетна, функционална и софистицирана поло опрема за спортски ентузијасти, а воедно и накит, карактеристичен со своите уникатни дизајни.
Едноставно и класично, секое парче накит од овој бренд е безвременски додаток кој совршено ќе се вклопи во секоја лежерна или бизнис комбинација.

Бренд

U.S. POLO NAKIT

Модел

USPJ454R4

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена