DK.1.12267-2

време

3.190 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

DANIEL KLEIN

Модел

DK.1.12267-2

Пол

женски

Материјал на часовник

челик

Материјал на ремче

челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

36 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

златна

Боја на ремче

златна

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

16 mm