DK.1.12268-2

2.990 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време

Бренд

DANIEL KLEIN

Модел

DK.1.12268-2

Пол

женски

Материјал на часовник

челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

35 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

златна

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

8 mm