DK.1.12277-10

време

2.490 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

DANIEL KLEIN

Модел

DK.1.12277-10

Пол

женски

Материјал на часовник

Пластика

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

беж

Боја на куќиште

Бела

Боја на ремче

биколор

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

9 mm