DK.1.12292-6

3.090 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

DANIEL KLEIN

Модел

DK.1.12292-6

Пол

женски

Материјал на часовник

челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сина

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сина

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

8 mm