48%

DK.1.12386-1

12/24 часа, ден, дата

3.100 ден 5.990 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

12/24 часа, ден, дата

Бренд

DANIEL KLEIN

Модел

DK.1.12386-1

Пол

женски

Материјал на часовник

челик

Материјал на ремче

челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

36 mm

Функција на часовник

12/24 часа, ден, дата

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

биколор

Боја на ремче

биколор

Форма на куќиште на часовник

округло