58%

DK.1.12403-4

12/24 часа

1.100 ден 2.590 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

12/24 часа

Бренд

DANIEL KLEIN

Модел

DK.1.12403-4

Пол

женски

Материјал на часовник

челик

Материјал на ремче

челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

38 mm

Функција на часовник

12/24 часа

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

златна

Боја на куќиште

златна

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло