DK.1.12405-3

12/24 часа

2.890 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

12/24 часа

Бренд

DANIEL KLEIN

Модел

DK.1.12405-3

Пол

женски

Материјал на часовник

челик

Материјал на ремче

челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Функција на часовник

12/24 часа

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

rosegold

Боја на куќиште

rosegold

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло