DK.1.12514-1

12/24 часа

1.690 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

12/24 часа

Бренд

DANIEL KLEIN

Модел

DK.1.12514-1

Пол

детски

Материјал на часовник

челик

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Функција на часовник

12/24 часа

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

црвена

Боја на ремче

бела

Форма на куќиште на часовник

округло