33%

DK.1.12531-1

време

1.800 ден 2.690 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN

Модел

DK.1.12531-1

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

16 mm