36%

DK.1.12623-3

време

1.400 ден 2.190 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN

Модел

DK.1.12623-3

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло