34%

DK.1.12631-1

време

1.700 ден 2.590 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN

Модел

DK.1.12631-1

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло