31%

DK.1.12644-3

време

2.050 ден 2.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN

Модел

DK.1.12644-3

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

36 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

Бела

Боја на ремче

бела

Форма на куќиште на часовник

округло