38%

DK3122-C4

1.300 ден 2.090 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OCILA DANIEL KLEIN

Модел

DK3122-C4

Пол

машки

Боја на рамка

Боја на рачка

Боја на стакло

Материјал на рамка

Тип на стакло