36%

DK3181-C3

1.400 ден 2.190 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OCILA DANIEL KLEIN

Модел

DK3181-C3

Пол

женски

Боја на рамка

Боја на рачка

Боја на стакло

Материјал на рамка

Тип на стакло