40%

DK3188-C3

1.500 ден 2.490 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OCILA DANIEL KLEIN

Модел

DK3188-C3

Пол

машки

Боја на рамка

Боја на рачка

Боја на стакло

Материјал на рамка

Тип на стакло