38%

DK4168P-C6

1.300 ден 2.090 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OCILA DANIEL KLEIN

Модел

DK4168P-C6

Пол

женски

Боја на рамка

Боја на рачка

Материјал на рамка