38%

DK4176-C6

1.800 ден 2.890 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Daniel Klein очила

Daniel Klein е глобален моден бренд, кој на светскиот пазар беше лансиран во 1973-та, за кратко време странувајќи исклучително популарен поради многубројните разновидни модни дизајни на часовници, накит, и очила по прифатливи цени. Достапен во повеќе од 50 држави во светот, брендот со своите цени го оправдува мотото „Fashion for everyone“. Daniel Klein очилата се модерни, стилски, и посакувани со најдобри цени на пазарот. Очилата ги има во голем избор на машки и женски модели како и многубројните форми и бои.

Бренд

OCILA DANIEL KLEIN

Модел

DK4176-C6

Пол

женски

Боја на рамка

Боја на рачка

Боја на стакло

Материјал на рамка

Тип на стакло