39%

DK4178-C1

1.900 ден 3.090 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OCILA DANIEL KLEIN

Модел

DK4178-C1

Пол

женски

Боја на рамка

Боја на рачка

Боја на стакло

Материјал на рамка

Тип на стакло