39%

DK4193-C5

1.700 ден 2.790 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Застапен во повеќе од 65 земји во светот со импресивна понуда на повеќе од 1000 модели во повеќе од 1000 бои Daniel Klein навистина е ексклузивен моден бренд кој со својата политика на високо квалитетни производи и супер прифатливи цени ги заинтригира љубителите на очила низ целиот свет.

Бренд

OCILA DANIEL KLEIN

Модел

DK4193-C5

Пол

женски

Боја на рамка

Боја на рачка

Боја на стакло

Материјал на рамка

Тип на стакло