40%

DK4196-C3

1.800 ден 2.990 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OCILA DANIEL KLEIN

Модел

DK4196-C3

Пол

женски

Боја на рамка

Боја на рачка

Боја на стакло

Материјал на рамка

Тип на стакло