39%

DK4198-C5

2.200 ден 3.590 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OCILA DANIEL KLEIN

Модел

DK4198-C5

Пол

женски

Боја на рамка

Боја на рачка

Боја на стакло

Материјал на рамка

Тип на стакло