52%

DKB.2.2001.02

1.000 ден 2.090 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.2.2001.02

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

биколор