DKB.2.2001.03

2.190 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.2.2001.03

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

биколор