DKB.2.2002.02

1.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.2.2002.02

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

златна