DKB.2.2011.03

1.990 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Интернационален моден брендзастапен во повеќе од 65 земји во светот, со импесивна понуда на колекции и модели, DANIEL KLEIN NAKIT со своите високо квалитетните модни производи и разновидните колекции, следејќи ги најновите трендови создава накит кој ќе ве понесе во смела стилска авантура.
Накиот е изработен од некорозирачки челик, а преку процесот на јонизација е достапен во црна, сребрена, златна, бронзена боја и со квалитетни додатоци како циркони, кожа, пласитика и силикон.

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.2.2011.03

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

бронзена