DKB.2.2042-1

1.290 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.2.2042-1

Пол

женски

Материјал

челик

Боја

сребрена