6%

DKB.2.2045-1

1.300 ден 1.390 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.2.2045-1

Пол

женски

Материјал

челик

Боја

сребрена