DKB.3.2004.02

2.090 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.3.2004.02

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

биколор