55%

DKB.3.2048-3

1.300 ден 2.890 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.3.2048-3

Пол

женски

Материјал

челик

Боја

сребрена, rosegold