DKB.3.2049-3

1.890 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.3.2049-3

Пол

женски

Материјал

челик

Боја

сребрена, rosegold