46%

DKB.3.2050-2

1.300 ден 2.390 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.3.2050-2

Пол

машки

Материјал

челик

Боја

златна