48%

DKB.3.2050-3

1.300 ден 2.490 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.3.2050-3

Пол

женски

Материјал

челик

Боја

rosegold