36%

DKB.4.2016.03

1.400 ден 2.190 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.4.2016.03

Пол

машки

Материјал

медицински челик

Боја

тегет/бронзена