DKB.4.2019.02

2.390 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.4.2019.02

Пол

машки

Материјал

медицински челик

Боја

црна