43%

DKB.4.2057-2

1.300 ден 2.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.4.2057-2

Пол

машки

Материјал

челик

Боја

црна