41%

DKB.4.2058-2

1.300 ден 2.190 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.4.2058-2

Пол

машки

Материјал

кожа

Боја

rosegold