43%

DKB.4.2061-3

1.300 ден 2.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.4.2061-3

Пол

машки

Материјал

кожа

Боја

црна, rosegold