DKB.6.2013.02

2.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.6.2013.02

Пол

машки

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена