DKB.6.2014.01

2.890 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.6.2014.01

Пол

машки

Материјал

медицински челик/кожа

Боја

црна