DKB.6.2015.02

3.190 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.6.2015.02

Пол

машки

Материјал

медицински челик

Боја

црна