69%

DKB.6.2015.03

1.000 ден 3.190 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.6.2015.03

Пол

машки

Материјал

медицински челик

Боја

црна/бронзена