65%

DKB.6.2017.01

1.000 ден 2.890 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.6.2017.01

Пол

машки

Материјал

медицински челик/кожа

Боја

црна/сребрена