61%

DKB.6.2018.01

1.000 ден 2.590 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.6.2018.01

Пол

машки

Материјал

медицински челик

Боја

црна/сребрена