38%

DKB.6.2018.02

1.800 ден 2.890 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.6.2018.02

Пол

машки

Материјал

медицински челик

Боја

црна