DKB.6.2022.03

2.990 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.6.2022.03

Пол

машки

Материјал

медицински челик/кожа

Боја

кафена/бронзена