55%

DKB.6.2063-1

1.300 ден 2.890 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.6.2063-1

Пол

машки

Материјал

кожа

Боја

сребрена, црна