38%

DKB.7.2055-1

1.300 ден 2.090 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Daniel Klein накит

Daniel Klein е глобален моден бренд, кој на светскиот пазар беше лансиран во 1973-та, за кратко време странувајќи исклучително популарен поради многубројните разновидни модни дизајни на часовници,накит и очила по прифатливи цени. Достапен во повеќе од 50 држави во светот, брендот со своите цени го оправдува мотото „Fashion for everyone“. Накитот на Daniel Klein лансира машки и женски колекции кој се впечатливи по модерниот дизајн, создаден за оние кои го следат трендот и ги вреднуваат модните додатоци како важни детали во изгледот.

Бренд

DANIEL KLEIN NAKIT

Модел

DKB.7.2055-1

Пол

женски

Материјал

челик

Боја

сребена