EL122-1963

3.190 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

ELIXA NAKIT

Модел

EL122-1963

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена